تشخیص باینری سامسونگ قبل از دانلود رام

تشخیص باینری سامسونگ قبل از دانلود رام

تشخیص ارور باینری سامسونگ و اهمیت عدد باینری (bit)

هدف از این آموزش تشخیص عدد bit و binary فایل فلش سامسونگ و پی بردن به همین عدد در روی دستگاه سامسونگ است. وقتی ما می خواهیم یک فایل را دانلود کنیم یا فلش کنیم باید به یکی از خواص فایل که مقداری عددی است توجه بیشتری داشته باشیم که به آن bit یا binary یا به طور خلاصه (u) می گوییم.

در واقع اسم دیگر آن (SW/REV) هست.

در واقع سامسونگ به شما اجازه می دهد فایل با SW/REV مساوی یا بیشتر با SW/REV دستگاه را روی دستگاه دانلود کنید. مقدار عدد باینری از 0 شروع شده و تا 9 ادامه دارد و بعد از آن از حروف انگلیسی A به بالا ادامه دارد.

آموزش باینری سامسونگ و تشخیص عدد باینری در فایل رام

برای تشخیص این عدد در فایل مثال می زنم: در  فایل G570MUBU6CSF1 چپ به راست کاراکتر 9 ام همان عدد binary /bit/sw.rev مربوط به این مشخصه فایل است که برای فایل ما عدد 6 را نشان می دهد. حال دستگاهی با مشخصه فایل G570MUBU2BRA3 داریم که برای فلش می خواهیم فایلی با مشخصه باینری صحیح دانلود نماییم. برای این کار اولین کار بررسی عدد باینری دستگاه برای دانلود فایل با باینری مناسب است.

بررسی عدد باینری سامسونگ از 3 راه ممکن است:

1- از طریق محیط ریکاوری دستگاه

محیط ریکاوری دستگاه

2- از طریق محیط تنظیمات دستگاه (دستگاه روشن)

محیط تنظیمات دستگاه (دستگاه روشن)

3- از طریق محیط دانلود مود (odin-mode)

محیط دانلود مود (odin-mode)

به صورت کلی اگر عدد باینری فایل فلش کمتر از عدد باینری دستگاه باشد درابتدای عملیات فلش با ارور روبرو می شویم. عدد باینری مربوط به فایل فلش باید یکسان یا بیشتر از عدد باینری دستگاه باشد.

در صورت انتخاب فایل با باینری کمتر از باینری دستگاه با این ارور در صفحه دستگاه روبرو می شویم: SW REV CHECK FAIL BOOTLOADER X BINARY Y

این مقاله چقدر مفید بود؟ 4.5/5 - (2 امتیاز)
خرید اپل آیدی سایت جی اس ام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه بهتری را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.